Montáže regálových systémů

Nabízíme montáže všech druhů regálových systémů a mezaninů pro sklady malé i velké. A postaráme se přitom o všechno, od rozměření haly přes konstrukci až po úklid.

Jak funguje montáž regálů v 5 krocích?

R

Předtím než se dáme do samotné montáže, navštívíme místo, kde budeme stavět. Setkáme se s vámi, popovídáme si a najdeme společné řešení. Každý sklad vyžaduje individuální řešení. Dáme si záležet na tom, aby bylo vše perfektně připravené.

R

Pomocí laserů rozměříme halu, ve které budou regály stát, takže budeme na milimetry vědět, kam má přijít jaký kus konstrukce.

R

Na místo stavby přijedou kamiony se všemi potřebnými díly a z nich podle precizně zpracované projektové dokumentace za pomoci moderní techniky začneme postupně tvořit stabilní a odolnou skládačku.

R

Nepořádek po sobě nenecháme. Až budeme mít vše hotovo, halu uklidíme.

R

Nakonec se sejdeme znovu u hotové konstrukce. Vy si zkontrolujete, zda je vše v pořádku, my vám odpovíme na případné dotazy, podepíšeme p​ředávací protokol a vy budete mít sklad kompletně připravený k intenzivnímu provozu.

Proč to svěřit zrovna nám?

Montážím regálů se věnujeme již přes 10 let a máme za sebou slušný kus hmatatelné práce nikoliv pouze v tuzemsku, ale i po celé Evropě – od Německa přes Velkou Británii až po Belgii.

Naši zaměstnanci jsou profesionálové nejen s oprávněním pro ovládání nejrůznější potřebné techniky (hydraulické nůžkové plošiny, vysokozdvižné vozíky atd.), ale jsou školeni i v ostatních praktických oblastech, jako je bezpečnost práce, požární ochrana nebo práce ve výškách. Váš sklad je tak při montáži v absolutním bezpečí.

Nejvíce ze všeho si ale stojíme za naším přístupem k vám – zákazníkům. Na nic si nehrajeme, vše vám dopodrobna vysvětlíme a po celou dobu s vámi budeme v kontaktu. Je na nás spoleh a na čem se dohodneme, to dodržíme. K tomu jsme držiteli certifikátů IPAF, SPA, CSCS, ITSSAR a SEIRS.

Další služby

Demontáže regálových systémů

Nejenže jsme schopni regálové systémy pro váš sklad postavit, ale v případě potřeby je i rádi sklidíme a přemístíme na jiné místo, nebo je od vás odkoupíme či zlikvidujeme

Servis regálových systémů

Regálový systém rádi zkontrolujeme, upozorníme vás na případné nedostatky či rizika a zkonzultujeme s vámi jejich řešení.