Demontáže regálových systémů

Nejenže jsme schopni regálové systémy pro váš sklad postavit, ale v případě potřeby je i rádi sklidíme a přemístíme na jiné místo, nebo je od vás odkoupíme či zlikvidujeme. Tak či tak vše zařídíme a vy se nebudete muset starat vůbec o nic.

Stěhujete nebo zavíráte sklad? Máme řešení pro všechny

Montáž regálů nás baví. Občas je ale prostě potřeba udělat opak – sklad vyklidit a regály rozmontovat zpět na jednotlivé kusy. Pokud právě tuto službu z jakéhokoliv důvodu potřebujete, jste u nás na správném místě. Podívejte se, jak demontáž skladových regálů probíhá.

R

Úplně na začátku za vámi zajedeme. Sklad si prohlídneme, vymyslíme způsob demontáže a navrhneme vám řešení na míru.

R

Až se dohodneme, přijde na řadu samotná práce. K hale přijedou naši profesionálové s kvalitní technikou a začnou regály ve skladu kousek po kousku rozebírat.

R

Nyní je na vás, co s rozmontovanými regály.

Pokud se stěhujete na jiné místo, díly tam převezeme a znovu je zde smontujeme.

Jestliže ale pro vaše regály žádné další využití nemáte, nevadí. Rádi je od vás odkoupíme nebo zlikvidujeme. Každopádně se o všechno postaráme. Vy se tak akorát rozhodnete, co máme udělat.

R

Když všechny regály ze skladu sbalíme, vrhneme se na úklid. Na tom si dáváme záležet. Halu vám tak předáme nejen bez regálů, ale i bez nepořádku.

Proč svěřit demontáž regálů nám?

Stavění, rozkládání i údržbě regálů se věnujeme už dlouho, ale stále nás to baví. Máme za sebou řadu projektů pro širokou škálu klientů nejen v Česku, ale i po celé Evropě – od Belgii přes Německo po Anglii. Se všemi přitom jednáme profesionálně a na rovinu.

Pokud si s regály necháte pomoct od nás, nemusíte se bát, že by se práce účastnil kdokoliv nekvalifikovaný. Naši zaměstnanci jsou profesionálové a pro svou práci používají špičkovou techniku.

Všichni jsou navíc školeni i v dalších důležitých oblastech naší práce – od požární ochrany přes obecnou bezpečnost až po práci ve výškách.

Naše zkušenosti potvrzují i certifikáty SPA, IPAF, CSCS, ITSSAR a SEIRS, jichž jsme držitelé.

Zavolejte nám:

(+420) 608 200 665

Další služby

Montáže regálových systémů

Odborná a profesionální montáž všech druhů regálových systémů, od zaměření, zpracování návrhu, vypracování cennové nabídky až po následnou montáž!

Servis regálových systémů

Pokud už svůj sklad zařízený máte, ale chcete, aby vám regály vydržely co nejdéle a celý systém jednoho dne nespadl jako domino, je potřeba se o něj starat a pravidelně jej kontrolovat.