Servis a údržba skladových regálů

Pokud už svůj sklad zařízený máte, ale chcete, aby vám regály vydržely co nejdéle a celý systém jednoho dne nespadl jako domino, je potřeba se o něj starat a pravidelně jej kontrolovat – tak jako cokoliv jiného.

Proč je údržba regálů důležitá?

Na všechny regálové systémy dopadají postupem času negativní následky opotřebení, i když je používají plně školení pracovníci. Když se regály ponechají svému osudu bez řádných a pravidelných kontrol nebo oprav poškozených částí, může to mít fatální následky. Celý systém se může zničehonic zhroutit. To by znamenalo nejen značené finanční škody, ale zejména nebezpečí úrazů, nebo dokonce ztráty na životech.

Jak se o regály ve skladu správně starat

Lhostejnost vůči údržbě regálů se tedy může nepříjemně vymstít. Jejich servis přitom není nic finančně ani časově náročného a skládá se jen ze 2 základních opatření.

  • Pravidelné vizuální kontroly – Tím nejjednodušším, co můžete pro ochranu svého skladu udělat, je nechat na něj čas od času mrknout odborníky. Naše firma váš regálový systém ráda zkontroluje, upozorníme vás na případné nedostatky či rizika a zkonzultujeme s vámi jejich řešení.
  • Opravy a výměny poškozených částí – Pokud dojde k poškození některé části vašeho regálového systému nebo zjistíme jiný problém, není čas ztrácet čas. Aby se předešlo případné katastrofě, začneme nedostatky ihned řešit a poničené části co nejdříve opravíme nebo vyměníme.

AMP Montage se montáži, rozkládání a údržbě regálů věnujeme již několik let. Pokud nechcete ponechat nic náhodě, neváhejte nás kontaktovat. Rádi váš sklad navštívíme a veškeré zjištěné nedostatky co nejdříve bezpečně vyřešíme. Naši pracovníci jsou školení profesionálové. Dokazují to i certifikáty IPAF, SPA, CSCS, ITSSAR a SEIRS, jichž jsme držitelé.

Zavolejte nám:

(+420) 608 200 665

Další služby

Demontáže regálových systémů

Odborná montáž všech druhů regálových systémů, od zaměření, zpracování návrhu, vypracování cennové nabídky až po následnou montáž!

Montáž regálových systémů

Odborná a profesionální montáž všech druhů regálových systémů, od zaměření, zpracování návrhu, vypracování cennové nabídky až po následnou montáž!