Montáž, demontáž a servis regálů

V oblasti regálových systémů jsme jako ryby ve vodě. Ten váš rádi navrhneme, sestavíme, zkontrolujeme, postaráme se o jeho údržbu a v případě potřeby jej dokážeme zase rozmontovat.

Co pro vás uděláme

Z

Montáž regálů

Z

Demontáž regálů

Z

Servis regálů

AMP Montage s.r.o.

Regálům se věnujeme už dlouhou dobu a odvedli jsme kus práce pro široké spektrum klientů nejen u nás, ale i po celé Evropě. Naši zaměstnanci jsou školení profesionálové, kteří ke své práci využívají špičkovou techniku a svou zručnost i rozum. Jsme držitelé certifikátů IPAF, SPA, CSCS, ITSSAR či SEIRS a zakládáme si na precizně odvedené práci i profesionálním a upřímném jednání. Ať už potřebujete cokoliv, co se průmyslových regálů do skladu týče, jsme tu pro vás.

Získejte cenovou nabídku pro svůj projekt

Montáž regálů

Rádi váš sklad navštívíme, rozměříme, vyslechneme si vaše požadavky, navrhneme řešení na míru a pustíme se do samotné konstrukce. Až bude dílo hotové, celou halu po sobě uklidíme a předáme v tom nejlepším stavu.

Demontáž regálů

Ať už se stěhujete na jiné místo, nebo jen sklad prostě zavíráte, rádi za vás vyřešíme demontáž regálového systému. Zbylé díly pak buď převezeme na nové místo nebo se postaráme o jejich likvidaci. Všechny problémy spojené s rozebíráním regálů za vás každopádně vyřešíme.

Servis regálů

Všechny regály se postupem času opotřebovávají. Pokud se jim nedostane pravidelných kontrol a údržby, může se celý systém najednou rozpadnout. A my jsme tu proto, abychom této katastrofě zabránili. Rádi váš sklad zkontrolujeme, upozorníme na případné rizika či nedostatky a co nejrychleji je opravíme.

Kontaktujte nás