AMP Montage s.r.o. je společnost, která se specializuje na montáž a instalaci regálových a úložných systémů v Praze a po celé České republice. Působí také po celé Evropě. Naše služby zahrnují montáž a instalaci regálových systémů, opravy a následnou údržbu všech typů skladovacích systémů.

Servis a údržba regálových systémů jsou důležité proto, že zajišťují jejich bezporuchový chod a správnou funkci. Pokud by se na systému vyskytly nějaké závady, mohlo by to mít za následek znatelné snížení jeho životnosti nebo dokonce úplné selhání. Proto je AMP Montage s.r.o. důležitým partnerem pro každou společnost či podnik provozující sklady.

Montáž a demontáž regálových systémů v Praze

Specializací společnosti AMP Montage s.r.o. je montáž, demontáž a servis regálových systémů a mezaninů v Praze. Pokud provozujete sklad, bez regálového systému se neobejdete. Systémy se montují jak do nových objektů, tak do stávajících prostor. V případě potřeby provedeme montáž v co nejkratším čase a za přijatelné náklady.

Společnost AMP Montage s.r.o. se nezaměřuje pouze na regálové systémy, ale i na další typy úložných a skladovacích systémů.

Důležitost pravidelného servisu regálových systémů

Pravidelný servis regálových systémů je důležitý pro bezpečnost skladu, protože pouze v případě, že jsou regály správně montované a udržované, je zajištěna bezpečnost skladování.